touchideas co robimy header table

metody pracy

współpracujemy z klientami w interdyscyplinarnych zespołach łącząc planowanie strategiczne, badania rynkowe, design i ekspercką wiedzę branżową. Projektujemy z myślą o użytkownikach. Do rozwiązywania problemów biznesowych wykorzystujemy narzędzia analityczne, procesy kreatywne, techniki szybkiego prototypowania i co-creation. Jesteśmy prekursorem projektowania innowacji w metodologii Design Thinking na polskim rynku.

nagrody

touchideas jako pierwsza polska firma jest nagradzana zarówno za skuteczne strategie jak i projekty nowatorskich produktów oraz usług.

touchideas. nagrody

zespół

Alex Grots

innovation consultant, partner

Ekspert w zakresie tworzenia innowacji w metodologii Design Thinking. Wcześniej associate partner IDEO w Palo Alto i Dyrektor Zarządzający IDEO w Niemczech. Założyciel HPI School of Design Thinking w Berlinie.

Maja Ganszyniec

designer, partner

Projektantka produktu z wieloletnim doświadczeniem we wzornictwie przemysłowym, strategii design i tworzeniu marek. Absolwentka Product Design Royal College of Art w Londynie. Autorka projektów nagradzanych w prestiżowych konkursach.

Bartłomiej Serafiński

strateg, partner zarządzający

Założyciel touchideas, jeden z najbardziej doświadczonych strategów marketingowych w Polsce. Ekspert w zakresie budowania marek i projektowania innowacji rynkowych. Wcześniej profesjonalny żeglarz regatowy, zdobywca Admiral’s Cup w Teamie USA.

t_kuczma

Tomasz Kuczma
design

Marcin

Marcin Krygier
design

maciej_biedzinski

Maciej Biedziński
insight kulturowy, strategia

Marcin Klaus

Marcin Klaus
insight konsumencki

Jan Almonkari

Jan Almonkari
design

Karol Dworakowski

Karol Dworakowski
etnografia

justyna_badora

Justyna Badora-Filipek
administracja

r_lis

Radosław Lis
consumer insight, strategy

Marta Morawska

Marta Morawska
design

Agnieszka Abramczyk

Agnieszka Abramczyk
finanse

a_zeromska

Aleksandra Żeromska
design

b_bykowski

Bartosz Bykowski
design