PAN POMIDOR & CO.
OBSŁUGA START-UPU SPOŻYWCZEGO

Strategia i design nowej marki świeżych zup i dań

PAN POMIDOR & CO.
OBSŁUGA START-UPU SPOŻYWCZEGO

Strategia i design nowej marki świeżych zup i dań

ROLA TOUCHIDEAS

  • strategia i kreacja marki
  • tworzenie nowych produktów
  • design opakowań
  • rozwijanie marki

NAGRODY

Stworzenie marki

Paweł Urbanek stworzył w 100% naturalne świeże zupy krem i przygotowywał się do wprowadzenia ich na rynek. Potrzebował marki, która w ciekawy sposób przedstawi nowatorski produkt. Świeże zupy krem są skierowane do osób, które chcą się odżywiać lekko i zdrowo, ale brak im czasu na gotowanie. Świadomi konsumenci szukają produktów bez chemii i uważnie czytają opisy.

Pamiętając, jak nieufni są wobec marketingowych przekazów, stworzyliśmy markę, która na pierwszym miejscu stawia produkt. Myśl przewodnia „Warzywa to podstawa”, przekłada się na nazwę firmy – Pan Pomidor & Company oraz branding produktów (Pan Pomidor & bazylia, Pani Marchew & imbir, Pan Brokuł & szpinak itd.).

Jesteśmy po to, aby ludzie jedli na co dzień świeże posiłki z dobrych warzyw.

Design opakowań podkreśla zalety nowych zup: świeżość, ciekawe połączenia składników oraz brak sztucznych dodatków. Touchideas opracował strategię marketingową, całościowy design nowej marki i wspiera Pana Pomidora w rozwijaniu nowych produktów.

Rozwój portfolio Pana Pomidora

Warzywne zupy krem Pan Pomidor & Company weszły z sukcesem na rynek i otworzyły drogę nowym produktom. Markę Pan Pomidor rozwijamy w obszarze świeżych dań gotowych, które są wierne wartościom marki – naturalne, świeże i bogate w wartości odżywcze. Wszystkie z nich stawiają na ciekawe połączenia i jakość składników.

Rozszerzenie marki na nowe kategorie

Pan Pomidor jest pionierem we wprowadzaniu świeżych dań typu convenience na rynek. Nieustannie pracuje nad nowymi recepturami i rozwija swoje portfolio o nowe kategorie.

“Touchideas jest naszym stałym, strategicznym partnerem od narodzin marki, przez jej dynamiczny rozwój.”

– Paweł Urbanek, Założyciel Pan Pomidor